Saténové župany

Dámské saténové župany jsou mimořádně oblíbeným domácím oděvem. Ženy, které dávají těmto županům přednost, na nich oceňují jejich hedvábný lesk, hladkost a jemnou splývavost. Satén dokáže opticky rozjasnit pleť a zakrýt drobné nedostatky postavy. Je vyhledávaným materiálem na výrobu nočního prádla. V naší nabídce naleznete zejména kvalitní saténové župany evropské výroby DKaren.  Jedná se o luxusní a kvalitní produkt. Prádlo Elegant se specializuje na prodej saténových županů již celou řadu let. Skladem, tedy k okamžitému odeslání, jsou připraveny desítky kusů saténových županů v půvabných dárkových krabičkách. Udělejte někomu blízkému radost ještě dnes.

Vybrat si můžete ze tří různých délek: 90, 115 a 130 cm. Župany jsou vybaveny dvěma skrytými postranními kapsami a zavazují se na pásek. K dispozici je nepřeberné množství barevných variací i několik saténových županů se vzorem.

Skoro ke každému saténovému županu naleznete také jeho protějšek v podobě saténového pyžama a saténové košilky. Můžete si tak pořídit krásný saténový barevně sladěný komplet.