Huňaté a plyšové župany

Měkký a heboučký plyšový župan si prostě zamilujete. Za huňaté župany a soft župany, nebo župany z mikroplyše jsou označovány ty župany, které jsou vyhotovené z dlouhého vlasu (či chlupu) po obou stranách. Délka chlupu se může u jednotlivých značek mírně odlišovat.  Strukturou materiálu připomínají plyš, může se jim také říkat plyšové župany. Látka rychle odvádí vlhkost, je rychleschnoucí a příjemně hřeje.

Kvalitní, spolehlivou značkou se sortimentem huňatých županů se stala DKaren. Již řadu let ji vyhledávají mnozí zákazníci našeho e-shopu Prádlo Elegant. Vytváří léty ověřenou kolekci jednobarevných hřejivých županů v různých barevných provedeních a ve dvou délkách, s šálovým límcem, anebo s kapucí, s páskem na zavazování a se dvěma postranními kapsami. Jedná se o modely Eliza a Diana a jejich varianty.

S ojedinělou nabídkou huňatých županů se zajímavými výšivkami a s líbivými vzory přišla značka LL. Originální župany vytváří také značka Dorota.

Pánské hřejivé župany se vzorem reprezentuje značka Gazzaz.

Madlen Style produkuje huňaté župany pro celou rodinu, tedy dámské, pánské a dětské župany. Vyrábí také nadměrné župany. Župany jsou vyrobené z příjemného materiálu, tzv. Lama.

Zajímavě řešenou kapuci se vzorem na vnitřní straně můžete nalézt u značky Sensis. Jako komplet můžete navíc zvolit také pyžamo, nebo košilku ve stejném designu. Vytvoříte si tak dokonale sladěný večerní outfit.

Využít můžete také cenově výhodnou nabídku z výprodeje značky Vienetta Secret.